hazo s.r.o.

logistika, skladování, ekologická likvidace autovraků a prodej autodílů

Logistika

Pro své logistické služby využíváme služeb našich smluvních přepravců, kteří se nám již v praxi velmi dobře osvědčili. Zajišťujeme expresní i velkoobjemovou přepravu a jsme smluvními partnery řady významných evropských překladišť, kde lze zboží po přechodnou dobu skladovat. Snižují se tak náklady na vlastní drahé skladovací prostory. Spolupracujeme jak s velkými spedičními společnostmi jako DHL, DPD, PPL, Toptrans tak i s menšími, flexibilními společnostmi.

Díky tomu, že jsme původně společnost zabývající se výpočetní technikou, nebojíme se do logistických procesů implementovat nejnovější informační technologie, které naše služby zrychlují a zkvalitňují. Klademe velký důraz zejména na tyto oblasti:

Příjem zboží

Převzetí zboží od dodavatele je doprovázeno kontrolou dokumentace, fyzickou kontrolou kvality a úplnosti přejímaného zboží, prováděnou v zájmu oboustranně prospěšné spolupráce zákazníka a poskytovatele služeb.

Distribuce zboží

Vnitrostátní dopravu zajišťujeme po celém území České republiky. Ceny dopravného u vnitrostátní dopravy jsou ustavovány individuálně na základě konkrétní specifikace a potřeby klienta, povahy předmětů a přepravní vzdálenosti. Těmito individuálními cenovými nabídkami napomáháme svým odběratelům snižovat náklady a optimalizovat procesy v rámci dodavatelského řetězce.

Mezinárodní nákladní doprava tvoří významný podíl v portfoliu nabízených logistických služeb našim zákazníkům. V rámci mezinárodní dopravy zabezpečujeme přepravy po celém území Evropy, Ruské federace a přepravu mezikontinentální.

Mezinárodní doprava je zajišťována dle dispozic zákazníka rychlou, kvalitní a cenově výhodnou přepravou, včetně logistického servisu v podobě poskytování komplexních informací o pohybu vozidel, vyřízení pojištění přepravy a jiných služeb.